czwartek, 3 kwietnia 2014

Kolczyki po raz kolejny.

Tym razem kolczyki wkrętki srebrne z 14mm rivoli Swarovskiego otoczone koralikami Preciosa.


Nie mogłam aparatem uchwycić kolorów rivoli i cudnych koralików ( niby zielone, niby to niebieskie) Szkoda ,że w koralikach Preciosa nie ma dokładnych oznaczeń kolorów jak w toho. Na zdjęciu koraliki wyglądają na brązowe. Jestem z tych kolczyków zadowolona , bo bardzo się starałam równo i dokładnie robić. Cieszę się , bo to następny mój mały sukcesik. Przecież od razu Rzymu nie zbudowano. Trzeba czasu i ćwiczeń żeby nauczyć się i móc pochwalić się wszystkim , że umiem.

4 komentarze:

 1. Ładnie zrobiłaś te kolczyki :) Zawsze się zastanawiałam czy rivoldi są jakoś podklejane czy coś by kryształek nie wypadał. Widzę że od spodniej części też jest koralikami podszyte. Ja na preciozie jeszcze nigdy nie pracowałam, bardziej do toho się przyzwyczaiłam.

  Co do postu: nawet wśród zwykłych osób znajdzie się jednostki uzdolnione (szukające możliwych klientów - obecnie w tym tzw. kraju ciężko jest założyć i prowadzić firmę nie mając stałych klientów którzy by mogli co miesiąc czy dwa wydać 300 zł na kolczyki), post bardziej miał na celu uświadomienie Szefom żeby najpierw spojrzeli na swoich kolegów mających firmę czy któryś za przeproszeniem bubli nie sprzedaje, bo z postów które czytałam (http://qrkoko.pl/dlaczego-rekodzielnicy-sie-nie-cenia/ jeden z nich) jest prosto z mostu naprowadzone że szary Kowalski jest wszystkiemu winny a o takim Szefu to nic nie jest napisane co de fakto wychodzi że jest kryty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzadko się zdarza , że znajdzie się szefa czy pracodawcę, który w jakikolwiek sposób zareaguje na bubel innego. Zazwyczaj jest tak , że się cieszą z niepowodzeń innego a u siebie nic nie zmieniają. Niestety mamy taki kraj i taką rzeczywistość. W Norwegi rękodzielnicy cudownie prosperują i jest to grupa w pełni szanowana. Tam sobie nie pozwalają na takie rzeczy jak u nas. Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolczyki cudne. Proszę o kontakt w związku z wygranym candy.

  OdpowiedzUsuń